Godzina dla Morświna. Pomóż zwierzętom!

Godzina dla Morświna. Pomóż zwierzętom!
polubienie facebook
 

NIEAKTUALNE

Pomóż morświnom przetrwać w Bałtyku!

Morświny to niezwykle przyjazne ssaki, wyglądem przypominające delfiny. Zwierzaki te za środowisko naturalne wybrały sobie płytkie wody przybrzeżne, chłodne do umiarkowanych i subarktyczne. Niewielu z nas wie, że morświny żyją również w morzu bałtyckim. Jednak ich populacja gwałtownie maleje. W polskiej części Bałtyku w 1996 roku przebywało 600 osobników, w 2014 zostało ich tylko 447 (źródło: Wikipedia). Populacja morświnów, żyjących w naszym morzu jest zagrożona wyginięciem. Dlatego zachęcamy wszystkich tych, którym nie jest obojętny los tych zwierząt do przyłączenia się do akcji pod tytułem „Godzina dla Morświna”, organizowanej przez WWF.

Aby wspomóc morświny należy wejść na stronę organizacji klikając TUTAJ i podpisać apel. Ważne jest, żeby zrobić to jak najszybciej, ponieważ akcja kończy się 28 marca 2015 (sobota) o godzinie 20:30.  Zostaw swój podpis i nie pozwól, aby jedyny przedstawiciel waleni w naszym regionie wyginął bezpowrotnie!

Wspierając WWF możesz ochronić również inne zwierzęta. Na stronie instytucji znajduje się darmowy program do rozliczenia rocznego zeznania PIT, dzięki któremu będziesz mógł przekazać swój 1% na działalność tej organizacji. Link do pobrania znajduje się TUTAJ. Pomóż WWF chronić środowisko naturalne!


Czytano 1128 razy