Cashgoback.pl - sposób na oszczędzanie na zakupach

Cashgoback.pl - sposób na oszczędzanie na zakupach
polubienie facebook
 

Cashgoback.pl - polski serwis, dzięki któremu oszczędzisz na zakupach!

Czym jest cashback ? Cashback to system, oferujący zwrot części wydanej kwoty na zakupy. Dzięki temu robiąc zakupy za 100 zł możesz otrzymać nawet do 20 zł spowrotem na swoje konto. Brzmi świetnie!

Taki właśnie cashback ofertowany jest przez serwis cashgoback.pl

Firma w swojej ofercie ma ponad 650 sklepów, w których możemy robić zakupy i otrzymać kilka procent zwrotu wydanej kwoty. W ofercie dostępne są najpopularniejsze sklepy takie jak: Answer.com, PizzaPortal, Sephora, RTV euro AGD, Ole Ole, Media Markt, Aliexpress, Gearbest, Groupon, Telepizza, Deichmann i wiele wiele więcej.

Przykładowo w robiąc zakupy w sklepie Deichmann otrzymamy 4% cashbacku, czyli za każde wydane 100 zł dostaniemy 4 zł. Nie jest to powalająca kwota ale przypominam, że cashback jest czymś dodatkowym  - przy okazji robienia zakupów otrzymujemy kilka złotych. 

Same uczestnictwo w programie i posiadanie konta jest całkowicie darmowe.

No dobrze ale w takim razie jak serwis zarabia? Wyjaśnienie jest bardzo proste. Serwis otrzymuje od danego sklepu, w którym robisz zakupy prowizję. Tą prowizją dzieli się właśnie z nami :)

 

Jak się zarejestrować?

Sam proces rejestracji jest bardzo prosty. Wystarczy, że podamy email, hasło oraz dodatkowo (nie wymagane) imię i płeć.

Dodatkowo zarejestrować możemy się bezpośrednio logując się przez Facebooka lub Google + co jeszcze bardziej skróci czas rejestracji.

 

rejestracja cashgoback

 

Po pomyślnym procesie rejestracji możesz rozpocząć już swoją przygodę i oszczędzać na każdych zakupach.

Aby otrzymać jeszcze więcej zwrotu rób zakupu w ciągu 48h od rejestracji. W tym właśnie czasie przysługuje Ci podwójny cashback czyli przykładowo zamiast 6% cashbacku otrzymasz aż 12% !

 

Wtyczka cashgoback.pl - niezastąpiony pomocnik w oszczędzaniu

Serwis Cashgoback.pl w swojej ofercie ma ponad 650 sklepów. Czy musisz pamiętać je wszystkie? NIE! Portal udostępnia wtyczki do przeglądarek dzięki którym będziesz informowany każdorazowo o możliwości otrzymania cashbacku w danym sklepie. Nawet jak najpierw zapomnisz zalogować się do cashgoback.pl

Aby zainstalować wtyczkę w swojej przeglądarce przejdź do zakładki wtyczka cashgoback.

Następnie na dole strony znajdziesz dokładną instrukcję jak zainstalować wtyczkę do swojej własnej przeglądarki. Po instalacji wtyczka pokazywać będzię baner w sklepie, który jest w ofercie serwisu

 

 

Dodatkowo baner pojawi się również bezpośrednio w wynikach wyszukiwania w Google 

 

 

Sam korzystam z wtyczki i jestem bardzo zadowolony. Dzięki niej nie muszę każdorazowo sprawdzać czy dany sklep znajduje się w ofercie serwisu cashgoback.pl

 

Polecanie cashgoback.pl znajomym - dodatkowy sposób na zarabianie

Portal cashgoback.pl oferuje również konkurencyjny model wynagradzanie użytkowników za polecanie serwisu.
Jeśli znajomy zarejestruje się z naszego linku i w ciągu 24h zrobi zakupy na dowolną kwotę to oboje otrzymujemy po 5 zł !

Możesz zapraszać dowolną liczbę osób i tym samym uzbierać całkiem sporą sumkę (ja już zaprosiłem 11 osób i tym samym zarobiłem 55 zł :D )

Jak to działa?

- Przesyłasz znajomemu Twój specjalny link do rejestracji
- Znajomy dokonuje rejestracji a następnie w ciągu 24h robi dowolne zakupy korzystając z naszego serwisu
- Oboje otrzymujecie po 5 zł

 

 

Podsumowując

Cashgoback.pl to jeden z lepszych polskich serwisów cashbackowych, dzięki któremy zaoszczędzić możemy na swoich zakupach. 

Dzięki niemu w ciągu roku zaoszczędzić można nawet kilkaset złotych. Biorąc pod uwagę to, że nie wymaga on od nas dodatkowego wysiłku i tracenia czasu, można powiedzieć, że dostajemy te pieniądze za darmo.


Czytano 50301 razy